Choď na obsah Choď na menu
 


Programátor požiadal ženu o ruku cez počítačovú hru!

16. 4. 2008

NEW JERSEY - Americký počítačový programátor prišiel s neobvyklým, no vzhľadom na svoju profesiu celkom pochopiteľným spôsobom, ako požiadať ženu o ruku.

Bernie Peng preprogramoval obľúbenú počítačovú hru svojej priateľky Tammy Li. Keď Tammy dosiahla v hre Bejeweled určité skóre, na obrazovke sa objavilo okno s otázkou "Vezmeš si ma?". A Tammy na otázku odpovedala áno. Preprogramovať počítačovú hru trvalo Pengovi mesiac.
 
"Pokladal som to za celkom vtipné," uviedol programátor. Párik z New Jersey sa plánuje zosobášiť v septembri. Výrobca počítačovej hry - spoločnosť PopCap prisľúbila, že mladomanželom zaplatí náklady na svadobnú cestu do Seattle.

"Mnoho výrobcov počítačových hier by malo problém s tým, že niekto ich hry manipuluje a preprogramuje. Ale on si vďaka tomu získal ženu. Ako spolok počítačových fanatikov musíme svorne povedať - Bernie, skladáme pred tebou klobúk," uviedol Garth Chouteau, hovorca PopCap. Firma chce takisto venovať hru Bejeweled všetkým svadobným hosťom. V populárnej logickej počítačovej hre hráč získava body tým, že skladá z drahých kameňov vertikálne a horizontálne reťazce.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.